Forum Teamu w grze Track Mania .:MoV:.

Forum Teamu w grze Track Mania .:MoV:.


#1 2010-09-21 14:49:40

 M@ro

Aktywny Użytkownik

11081828
Call me!
Skąd: Mysłowice
Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 87
Punktów :   

Opowiadania

Chciałbym tu napisać moją  historie związaną z trackmanią 

A więc zaczęło się tak. Grałem na w jakieś zryte gry na kompie. W tem nagle pisze do mnie kumpel, że pobiera jakąś fajną grę. No to ja pytam :
- Co to za gra ? ; D
A on :
- Trackmania

No więc wiadomo zasięgnąłem  źródła You Tube  I poszukałem filmików z Trackmani. Odrazu mi się spodobała, bo dużo grałem w wyścigowe gry. Pomyślałem, że będę dobry ; D
I zacząłem ją pobierać. Poszedłem na dwór, żeby czas zleciał. Gdy wszedłem do domu, ujrzałem pobraną trackmanie  Podekscytowany, przystąpiłem do instalowania.
Czekam, czekam i czekam... Patrze i coś się zawiesiło, odrazu pomyślałem, że to jedna z tych głupich gier...... Ale nagle coś ruszyło.  Po chwili zobaczyłem zieloną ikonę "Trackmnia Nations Forever"
Oczywiście natychmiast ją załączyłem, zrobiłem własne konto ; )  Na początku grałem w JEDEN GRACZ. Potem odkryłem, że jest INTERNET xD. Więc szybko wpisałem mój pierwszy nick : Maro_PL
Byłem ciekaw jak się gra z innymi. Wszedłem na pierwszy z brzegu serwer w Polsce ( o ile pamiętam był to Let's Rock ! ).
Na początku gra wydała mi się nudna. Ale po chwili zrozumiałem, że fajne jest ścigać się z innymi i pokazać im " kto tu rządzi"   Pamiętam nawet pierwszą trasę, która jechałem. Jakoś mi utkwiła ; D
Po ok. 2 tygodniach gry zmieniłem nick na: M@ro_PL
Grałem, grałem i grałem ;D I jeszcze grałem.... Aż w końcu poznałem wiele tras i sposobów jeżdżenia ich. Poznałem pojęcie " CUT " ; DDD
Grałem z kumplami potem dołączył się mój kuzyn. Gdy wróciłem z wakacji zaczołem jeździć. Pewnego dnia na trasie B-12 Zobaczyłem gracza o nicku MoVMoCnY
Pojeździłem troszkę i nagle Mocny się pyta :
- Maro chcesz do klanu ?
A ja :
- No mogę.
I do tej pory gram dla MoV



Zachęcam was do opisania swojej, tego typu historii i. ; )

Ostatnio edytowany przez M@ro (2010-09-21 14:57:49)

Offline

 

#2 2010-09-21 14:55:54

MoCnY

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 147
Punktów :   

Re: Opowiadania

M@ro napisał:

Zobaczyłem gracza o nicku MoVMoCnY
I o ile się nie mylę był tam też MoVSurowy.

jego nie było w tedy możesz zmienić.


M@ro napisał:

Zachęcam was do opisania swojej, tego typu historii i. ; )

niestety nie mogę Mocny do mnie nie napisał


Ok poprawiłeś

Ostatnio edytowany przez MoCnY (2010-09-21 15:05:49)


siemka

SPOKS

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bikefans.pun.pl www.lovesensimusic.pun.pl www.zycierodzinnezon2010.pun.pl www.najlepszebeagle.pun.pl www.innominata.pun.pl